Menu główne

O nas

Sprzedaż Turbosprężarek nowych i regenerowanych

Jakość potwierdzona 24-miesięczną gwarancją

Firma Zoltan z Białegostoku zajmuje się profesjonalną regeneracją turbosprężarek. Prowadzi sprzedaż nowych jak i regenerowanych turbosprężarek oraz części zamiennych do ich napraw. Dodatkowym atutem jest skup turbosprężarek oraz ich wymiana. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w swoim fachu. Dysponujemy doskonałym zapleczem materiałowym – nasz park maszynowy jest w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje także wykwalifikowana kadra. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania w zakresie turbosprężarek i służą fachowym doradztwem technicznym. Nasza oferta to również niezwykle atrakcyjne ceny – zarówno, jeśli chodzi o nowe turbiny, jak i o usługi związane z serwisem. Gwarantujemy 24-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów. Dodatkowo dla zapewnienia wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów wprowadziliśmy nowy program – PARASOL OCHRONNY ZOLTAN, w ramach którego każda turbosprężarka, która ulegnie awarii z winy nieprawidłowego montażu w ciągu 3-mcy zostanie zregenerowana za 50% ceny właściwej.

 

Dlaczego ZOLTAN – co nas wyróżnia

  • Czyszczenie turbosprężarek najnowocześniejszymi metodami i technologiami – nie stosujemy piasku, elektrokorundu. W procesie piaskowania używamy mikrokulek ceramicznych (70 – 150). Jest to metoda nie inwazyjna w strukturturę materiału obrabianego.
  • Części używane do napraw w firmie ZOLTAN są technologicznie identyczne z częściami używanymi na pierwszym montażu – nasz dostawca jest również dostawcą fabryk montujących turbosprężarki na pierwszy montaż.
  • Jako nieliczni w Europie posiadamy unikatową technologie ustawiania zmiennych geometrii – ustawiamy nastawy identyczne z oryginalnymi. Oznacza to, że przy powtórnym montażu turbosprężarki do auta nie wymaga ona żadnych ustawień.
  • Turbosprężarki przechodzą test szczelności pod ciśnieniem oleju 4,5 bara.

zadzwoń: +48 85 7410 119